Počet položiek: 0 0,00 €

Obchodné podmienky

Obchodné podmienky

Dobrý deň,
vítame všetkých, ktorí ste sa rozhodli prezrieť si, popr. nakúpiť oblečenie z nášho internetového obchodu Prima Mama.

Všetken tovar, ktoré Vám ponúkame, je v súlade s normami a predpismi. Tovar, ktorý si objednáte prostredníctvom nášho elektronického katalógu je so zobrazeným tovarom zhodné v maximálnej možnej miere, ak došlo vplyvom úpravy fotografií, resp. osvetlením k miernemu skresleniu farieb, budú tieto odlišnosti spresnené v popise jednotlivého zboží tak, aby ste získali čo najpresnejší obraz a čo najpodrobnejšie informácie.

1. Predávajúci

 WFA AGENCY s.r.o.

sídlo: Na Lysinách 457/20, 147 00 Praha 4 – Hodkovičky, IČO: 02777011

provozovna: Komenského 94, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

 

2. Objednávka 

Objednávka vzniká na základe jej potvrdenia pri procese objednávania tovaru v obchode Prima Máma..

Objednanie tovaru je možné týmito spôsobmi :

Cez www-stránku : www.primamama.sk

E-mailom : objednavky@primamama.czNa Slovensko neposielame potraviny a doplňky obsahujúce alkohol.

3. Ceny

Vplyvom technickej chyby v E-shope môže dôjsť k zobrazenie kúpnej ceny u Tovar, ktorej výška hrubo nezodpovedá obvyklej cene za také Tovar na trhu; v takomto prípade Prevádzkovateľ nemá povinnosť dodať danej Tovar za zobrazenú kúpnu cenu, kontaktuje Užívateľa a oznámi mu skutočnú kúpnu cenu daného Tovar a Užívateľ má právo sa rozhodnúť, či Tovar za skutočnú kúpnu cenu prijme a ak sa tak nestane, ruší sa Kúpna zmluvy od počiatku .

 

4. Spôsoby platby a dodanie :

 

Platba sa realizuje nasledovnými spôsobmi :

a. Platba kartou
b. Bankovní prevod

 

Platba kartou: 

Po označení spôsoby platby platobnou kartou, ste presmerovanie priamo do spracovateľskej banky

(Nikto z našich zamestnancov nemá prístup k údajom o vašej platobnej karte)

 Tá vás vyzve k zadaniu údajov na karte:

 - číslo platobnej karty,

 - dátum ukončenia platnosti karty,

- CVV2/CVC2 (posledné trojčíslie predtlačené na podpisovom prúžku vašej karty).

 

Ak máte kartu zabezpečenú pre platbu cez internet, budete vyzvaní na zadanie vášho hesla.

 výsledku transakcie ste informovaní na obrazovke a emailom.

 Obchodníkovi dôjde výsledok autorizácie a tým dostáva pokyn k vybaveniu objednávky.

 

Bankovým prevodom:

123-5343470277/0100

Cena dopravného se mierne mení v závislosti na aktuálním kurzu € x CZK

 

Dodanie:

1) Zásilkovna - výdejní místa:

Maximální hmotnost zásilky: 5 kg
Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm
Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)
Minimální rozměry: 10 × 7 × 1 cm

Cena dopravného za tovar  =  3,97 €

 2) DPD

 

 5. výmena tovaru

Ak ste si objednali tovar, ktoré Vám nesedí alebo nie je úplne podľa Vašich predstáv, radi Vám ho vymeníme za inú veľkosť alebo iný tovar.

Zákazníkovi umožníme výmenu tovaru do 14 dní od prevzatia zásielky bez udania dôvodu. Zásielky zasielajte iba na túto adresu

 

Ak sa rozhodnete pre výmenu, je nutné dodržať tieto základné podmienky:

1. tovar musí byť odoslaný najneskôr 14. deň po fyzickom prevzatí zásielky.

2. tovar musí byť kompletný, neporušený, nepoužitý, opatrené visačkami a v originálnom obale schopný ďalšieho predaja.

3. nesmie byť zaslaný na dobierku, v takom prípade nebude prevzatý. Tovar je nutné zaslať na adresu predajne, z ktorej Vám sa pôvodne zaslal

(Adresu nájdete v hlavičke faktúry - hore).

4. pred odoslaním tovaru späť je nutné urobiť novú objednávku na tovar, ktorý žiadate výmenou (tým si zároveň overíte dostupnosť tovaru) a do poznámky v objednávke napíšte výmena. 

6. Odstúpenie od kúpnej zmluvy

I. Kupujúci

- Kupujúci má v súlade s ustanovením § 53 ods. 7 občianskeho zákonníka právo od kúpnej zmluvy odstúpiť, a to do štrnástich (14) dní od prevzatia tovaru. Odstúpenie od kúpnej zmluvy musí byť predávajúcemu preukázateľne doručené do štrnástich (14) dní od prevzatia tovaru, a to na korešpondenčnú adresu sídla predávajúceho.

 

Prosíme o predchádzajúce oznámenie na info@primamama.cz. Zboží musí byť na náklady Kupujúceho vrátený doporučene na adresu Predávajúceho. Balík zaslaný na dobierku nebude prijatý.

Zároveň zašlite kópiu kúpnej zmluvy - faktúry a písomné odstúpenie od zmluvy s pokynmi na vrátenie Vami zaplatenej čiastky (číslo Vášho bankového účtu pre prevod peňazí).

Platba sa vracia rovnakým spôsobom ako bola vykonaná.

 Kupujúci berie na vedomie, že ak tovar vrátený kupujúcim bude poškodený, opotrebovaný alebo čiastočne spotrebovaný, vzniká predávajúcemu voči kupujúcemu nárok na náhradu škody jemu tým vzniknuté. Nárok na úhradu vzniknutej škody je predávajúci oprávnený jednostranne započítať proti nároku kupujúceho na vrátenie kúpnej ceny.

V prípade odstúpenia od zmluvy podľa čl. 5.2 obchodných podmienok vráti predávajúci peňažné prostriedky prijaté od kupujúceho do štrnástich (14) dní od odstúpenia od kúpnej zmluvy kupujúcim, a to rovnakým spôsobom, akým je predávajúci od kupujúceho prijal. Ak odstúpi kupujúci od kúpnej zmluvy, predávajúci nie je povinný vrátiť prijaté peňažné prostriedky kupujúcemu skôr, než mu kupujúci tovar vráti alebo preukáže, že tovar predávajúcemu odoslal.

Vraciate Ak celú objednávku a bolo Vám spoplatnené poštovné, potom vraciame peniaze vrátane poštovného, ktoré ste nám uhradili. Ak vraciate iba časť zásielky, bude Vám vrátená pomerná časť poštovného.

II. Predávajúci

V prípadoch, keď má kupujúci v súlade s ustanovením § 1829 ods. 1 Občianskeho zákonníka právo od kúpnej zmluvy odstúpiť, je predávajúci tiež oprávnený kedykoľvek od kúpnej zmluvy odstúpiť, a to až do doby prevzatia tovaru kupujúcim. V takomto prípade vráti predávajúci kupujúcemu kúpnu cenu bez zbytočného odkladu, a to bezhotovostne na účet určený kupujúcim.

- Zrušiť objednávku takto môže len predávajúci na základe Vášho včasného e-mailu alebo telefonátu

- Odstúpiť môže predajcu aj vtedy, ak nie je schopný z vážnych dôvodov doručiť tovar v danom termíne.

Vplyvom technickej chyby v E-shope môže dôjsť k zobrazenie kúpnej ceny u Tovar, ktorej výška hrubo nezodpovedá obvyklej cene za také Tovar na trhu; v takomto prípade Prevádzkovateľ nemá povinnosť dodať danej Tovar za zobrazenú kúpnu cenu, kontaktuje Užívateľa a oznámi mu skutočnú kúpnu cenu daného Tovar a Užívateľ má právo sa rozhodnúť, či Tovar za skutočnú kúpnu cenu prijme a ak sa tak nestane, ruší sa Kúpna zmluvy od počiatku .

7. Ochrana osobných dát

Naša firma rešpektuje Vaše súkromie. Aby sme mohli objednávky riadne spracovať a doručiť, potrebujeme poznať niektoré Vaše osobné dáta. Tieto údaje používame výhradne k realizácii a zaúčtovania Vašej platby za nakúpený tovar, na vyhotovenie daňového dokladu (faktúry), za účelom správnej dodávky tovaru, na komunikáciu s Vami a prípadne na identifikáciu Vašej platby uskutočnené bankovým prevodom. Zaväzujeme sa, že informácie Vami zaslané nebudeme akokoľvek poskytovať tretej osobe.
 

8. Reklamačný poriadok

Pri doprave poštou aj PPL je kupujúci povinný skontrolovať obal zásielky, či nie je poškodený. V prípade zistenia poškodenia musí toto nahlásiť ihneď doručovateľovi a nechať si všetko potvrdiť písomne. V prípade podozrenia na možnosť poškodenia obsahu zásielky ju potom nemusia prevziať a vzniknutú škodu uplatní predávajúci u prepravcu v rámci poistenia zásielky.

Pokiaľ bude obsah zásielky poškodený, je nutné do 2 dní škodu nahlásiť, poškodenie presne nafotiť, inak nebude reklamácia uznaná! Tovar späť neposielajte bez predchádzajúcej dohody, pretože ponúkame možnosť vyzdvihnutia PPL.

Pre urýchlenie nás kontaktujte emailom alebo telefonicky a uveďte popis závady.

Po prevzatí zásielky sa na tovar vzťahuje záruka 24 mesiacov. V prípade, že sa počas tejto doby vyskytne vada na výrobku má kupujúci právo na reklamáciu. V tom prípade nás najprv písomne kontaktujte a po dohode skopírujte faktúru, popr. napíšte na list papiera Vaše meno, adresu, telefón a spolu s tovarom zašlite na adresu:

 

Reklamácia bude vybavená bez zbytočných prieťahov, najneskôr však do 30 dní odo dňa uplatnenia reklamácie, pokiaľ sa nedohodneme inak.

 

Orgán dozoru:
Slovenská obchodná inšpekcia (SOI)
Inšpektorát SOI : http://www.soi.sk/sk/Kontakt.soi

Informujeme Vás, že akékoľvek svoje práva a nároky si môžete voči nám uplatňovať aj v rámci alternatívneho on-line riešeného sporu. On-line riešenie sporu zabezpečuje Európska komisia a slovenské kontaktné miesto riešenia sporov on-line (RSO). Rovnako aj naše nároky voči Vám môžu byť uplatnené prostredníctvom európskej platformy.

Sťažnosť môžete podať prostredníctvom platformy riešenia sporov on-line (RSO) na stránke http://ec.europa.eu/consumers/odr/index_en.htm

Ďalšie informácie:

Webová stránka GR SANCO o ARS/RSO:

Mimosúdne riešenie sporov

MEMO/13/192

Podrobné informácie o ARS a RSO:

http://www.spotrebitelskecentrum.sk/sluzby/alternativne-riesenie-spotrebitelskych-sporov/

http://www.spotrebitelskecentrum.sk/sluzby/zastupovanie-v-sudnych-sporoch

 
 
 9. Informácie k elektronickej evidencii tržieb (EET)

náš e-shop je povinný sa zapojiť do systému EET od 1.3.2017

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku.

Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

10 .Vratné obaly

V případě, že je místo dodání mimo území České republiky, zasílá prodávající zboží ve vratných obalech. Povinností kupujícího je tyto obaly na své vlastní náklady vrátit prodávajícímu. V případě, že kupující nevrátí vratné obalové materiály prodávajícímu, nesjednávají se žádné smluvní pokuty.


Objednaním súhlasíte s vyššie uvedenými obchodnými podmienkami.

Ďakujeme

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súboru cookie.   Ďalšie informácie