Počet položiek: 0 0,00 €

Gelové prsné obklady vankúšiky Akuku 2 ks

Kliknite pre zväčšenie
Gelové prsné obklady vankúšiky Akuku 2 ks
Gelové prsné obklady vankúšiky Akuku 2 ks Gelové prsné obklady vankúšiky Akuku 2 ks Gelové prsné obklady vankúšiky Akuku 2 ks Gelové prsné obklady vankúšiky Akuku 2 ks Gelové prsné obklady vankúšiky Akuku 2 ks Gelové prsné obklady vankúšiky Akuku 2 ks Gelové prsné obklady vankúšiky Akuku 2 ks
ks
Kód:C:47099-AkkA0537-gel-pol
Výrobca:AKUKU
Cena s DPH : 14,05 €
Cena bez DPH : 11,61 €
DPH:21 %
Sklad:Skladom
EAN:: 5907644005376
FARBA:: Transparentní
VÁHA:: 0.2
nazev_parametru_96: Nezařazeno
nazev_parametru_116: 0.20 kg

Gelové vankúšiky Akuku sú vyrobené z netoxického materiálu, neobsahujú latex, olovo ani bisfenol. Obklady je možné používať studené alebo teplé, podľa vašich potrieb. Či už vás trápia bolestivo naliate prsia, opuch, mastitída alebo potrebujete podporiť tok mlieka, chladivý alebo teplý obklad vám uľaví po celej svojej ploche. Anatomicky sa prispôsobí tvaru prsníka.

Teplá terapia:
Pomáha uvoľniť upchaté mliekovody a uľaviť pri mastitíde, rovnako ako pri opuchnutých a preplnených prsiach. Mali by sa používať bezprostredne pred kŕmením, aby sa uľahčil tok mlieka. Možno ich tiež použiť pred extrakciou mlieka alebo počas nej.
Príprava: Obklad vložte do obalu a dajte ohriať do mikrovlnnej rúry. Nastavte čas podľa výkonu vašej mikrovlnnej rúry (700 W - 16 sekúnd / 1 000 W - 13 sekúnd / 1 250 W - 11 sekúnd). Každý obklad zahrejte zvlášť. Po kontrole stupňa zahriatia obkladu môžete obklad v prípade potreby zahrievať ďalších 5 sekúnd.

Studená terapia:
Uľavte prsiam, ktoré sú bolestivé a opuchnuté v dôsledku preplnenia alebo mastitídy. Aby ste zabránili pohybu obkladov, môžete ich vložiť do podprsenky.
Príprava: Obklady vložte najmenej na 2 hodiny do mrazničky. Pred priložením na prsia by mali byť vložené do obalu.

Pozor!
Výrobok je určený len na vonkajšie použitie - nepoužívajte ho na iné účely, než je uvedené vyššie.
Aplikujte po dobu maximálne 20 minút.
Omývajte jemným mydlom.
Na obklady neklaďte ťažké predmety.
Nepoužívajte u detí.

Nezahrievajte gelové obklady dlhšie, než odporúča výrobca. Zahrievanie v rozpore s pokynmi môže spôsobiť poškodenie vankúšikov. Pred použitím vždy skontrolujte ich teplotu. Nadmerné zahrievanie alebo príliš dlhé pôsobenie môže viesť k poškodeniu organizmu. Nepoužívajte na citlivú pokožku alebo otvorené rany. Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Obsah balenia neprepichujte ani neprehĺtajte. S obkladmi nezaspite. V prípade silnej, pretrvávajúce chronickej bolesti sa obráťte na svojho lekára.
Na použitie v mikrovlnnej rúre.
Bez BPA. Balenie 2 ks.

Tovar z rovnakej kategórie - Gelové prsné obklady vankúšiky Akuku 2 ks

Laktačná mušle Akuku 2 ks

Laktačné mušle Akuku 2 ks. Slúžia k zachyteniu prebytočného materského mlieka, zabraňujú vzniku opuchu a znižujú nalievanie pŕs. Bez BPA. Balenie 2 ks. Materiál: silikón.

Chránič prsných bradaviek Avent - standart

Chránič prsných bradaviek Avent vo veľkosti štandard - 21 mm. Prsné klobúčiky sú vyrobené z veľmi jemného silikónu, ktorý je šetrný k boľavým bradavkám. Materiál napodobňuje prirodzenú pružnosť, tvar aj povrch prsníka počas ...

Chránič prsných bradaviek NUK- 2 ks M

Prsné klobúčiky NUK. Chráni citlivé bradavky počas dojčenia. V balení 2 ks. Veľkost M. Klinicky testované * - vylepšený tvar pre viac kontaktu s pokožkou: 92% matiek potvrdilo, že prsné klobúčiky poskytujú dostatok priestoru pre ...

Chrániče prsných bradaviek Akuku 2ks

Chrániče prsných bradaviek Akuku. Vyrobené z mäkkého silikónu, ktorý je bez chuti a zápachu, a preto nemení chuť a vôňu mlieka. Bez BPA. Balenie 2 ks.

Potřebujete poradit? Gelové prsné obklady vankúšiky Akuku 2 ks

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Váš dotaz
     viac informácií tu
pošlite odkaz svojmu známemu

Vaše meno
Váš email
email vášho známeho
opíšte kód obrázku antispam